Primăria Năvodari continuă acordarea pachetelor pentru Sărbătorile Pascale

pachete paste 2014

pachete paste 2014Primăria Năvodari continuă acordarea pachetelor pentru pensionari, persoane beneficiare de cantina socială, beneficiari ai ajutoarelor sociale și pentru persoanele încadrate în grade de handicap, proiect derulat la inițiativa Primarul Nicolae Matei.

Acțiunea se va desfășura în perioada 14 – 16 aprilie , iar locațiile stabilite pentru acordarea lor sunt: Casa de Cultură „Pontus Euxinus”, Casa Căsătoriilor, Club Termica Năvodari și Cantina Socială.

CASA DE CULTURĂ „PONTUS EUXINUS”: Pachetele se vor distribui pensionarilor ale căror nume de familie încep cu literele A, B, C, D

CASA CĂSĂTORIILOR: Pachetele se vor distribui pensionarilor ale căror nume de familie încep cu literele E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O

CLUB TERMICA NĂVODARI: Pachetele se vor distribui pensionarilor ale căror nume de familie încep cu literele P, R, S, Ș, T, Ț, U, V, X, Y, Z

CANTINA SOCIALĂ: Pachetele se vor distribui persoanelor încadrate cu grad de handicap, beneficiari de ajutor social și persoanele care beneficiază de cantina socială.

Întotdeauna alături de oameni!

Primar,

Matei Nicolae