Profesorul Danny Mazo de la Casa de Cultură a oferit CD-uri de 8 Martie

0
284

Astăzi cu ocazia zilei de 8 Martie artistul columbian profesor Danny Mazo împreună cu Casa de Cultură Pontus Euxinus Năvodari și a doamnei director Dora Radu dăruiește fiecărei mămici ale grupei mici de cursuri muzicale pentru copii, un CD cu melodia „Tu Mama”, pentru a le mulțumi mamelor de ziua lor. Surpriza nu se sfârșește aici, profesorul Danny Mazo tot cu această ocazie a realizat și un videoclip cu copii care activează la acest cerc cu melodii adecvate vârstei lor.

Doamna director Dora Radu ne spune că acest proiect este abia la început urmând să facă și cu celelalte cinci grupe câte un videoclip pentru a scoate în evidență talentul și perseverența copiilor orașului nostru.

Vă așteptăm cu drag pentru înscrieri la numărul de telefon 076/2108262 la Casa de Cultură Pontus Euxinus Năvodari, str. Constanței nr. 1.